İşte Fethullah Gülen'in sarayı!
İşte Fethullah Gülen'in sarayı!

15 Temmuz darbe girişimin ardından Amerika Birleşik Devletleri'nden sayısız kez iades

15 Temmuz darbe girişimin ardından Amerika Birleşik Devletleri'nden sayısız kez iadesi istenen Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması lideri Fethullah Gülen'in Pensilvanya'daki evi görüntülendi.

Pensilvanya'daki 400 dönümden oluşan çiftliğn güvenlik odasına giren Sabah, Gülen'in can güvenliğinin sağlandığı odadan çok özel görüntüler elde etti. İşte çok özel detaylar;

36 kamera ile korunan teröristbaşı Gülen'in yaşam alanı, 24 saat özel bir ekip tarafından kayıt altına alınıyor. Sabah'tan İsa Tatlıcan'ın haberine göre, sadece Gülen'in çok güvendiği 4 ismin girebildiği bu güvenlik odasına FETÖ üyeleri bile yaklaştırılmıyor.

Güvenlik kamerası görüntülerinin yansıtıldığı ekranda en başta Fetullah Gülen'in yatak odasının bulunduğu koridor yer alıyor. Sağ kolu Cevdet Türkyolu ile yan bitişik odada kalan Gülen'in odasının önünde bir dinlenme koltuğu görülüyor. Çiftlikte hiçbir yatak oasında kilit bulunmadığı, yatak odalarında bile güvenlik kamerası dikkat çekiyor. Bu nedenle bir çok FETÖ üyesinin eşi ile birlikte Pensilvanya'ya gitmekten çekindiği belirtiliyor.

MİLLİYET

http://www.haberaktuel.com/ sitesinden 23.10.2018 tarihinde yazdırılmıştır.