Ceren Hindistan'ı savcılığa şikayet etti!
Ceren Hindistan'ı savcılığa şikayet etti!

Uzun zaman yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen ve olaylı evliliğinden doğan k

Uzun zaman yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen ve olaylı evliliğinden doğan kızını tedavi ettirmediği gerekçesiyle hastane yönetimi ile arasında sorun yaşanan Ceren Hindistan'a büyük şok.

‘Kızını tedavi ettirmiyor’ gerekçesiyle Ceren Hindistan’ı yargıya ihbar eden ve mahkemeden küçük kızın koruma altına alınmasını talep eden hastane, bu kez de Hindistan’ı savcılığa şikâyet etti: 'Doktorlarımıza iftira atıyor, bize hakaret ediyor, yargıyı etkilemeye çalışıyor.'

Ceren Hindistan hakkında 'Kanser kızını tedavi ettirmiyor, kemoterapiyi reddediyor' diyerek dava açan hasteneden ikinci hamle geldi. Günaydın'dan Dilek Yaman'ın haberine göre; hastane yönetimi, Hindistan'ın "Hastanenin eksikleri vardı, oradan elimizden kötü delillerle çıktık. Kuyruk acıları var" sözlerinin ardından yine harekete geçti.

Hastane yönetimi bu kez de Hindistan'ı savcılığa şikâyet etti: 'Ceren Hindistan sorumluluğu bize yüklemeye çalışarak bizi zor durumda bırakıyor. Hastanemize ve doktorlarımıza hakaret ediyor, iftira atıyor ve yargılama sürecini etkilemeye çalışıyor.' Savcılık soruşturma başlattı.

HÜRRİYET

http://www.haberaktuel.com/ sitesinden 15.10.2018 tarihinde yazdırılmıştır.