Serhat Akın, Hadise'nin o fotoğrafını paylaştı
Serhat Akın, Hadise'nin o fotoğrafını paylaştı

Eski Fenerbahçeli oyuncu Serhat Akın ile Hadise arasındaki gerilim devam ediyor. Serh

Eski Fenerbahçeli oyuncu Serhat Akın ile Hadise arasındaki gerilim devam ediyor. Serhat Akın, sosyal medyadan Hadise'ye 'çirkin' dediği fotoğrafı paylaşarak 'Haksız mıyım' diye sordu.

Serhat Akın, “Yıllar önce tanıştığımızda çirkindi” deyip “Adamlıktan uzaksın” yanıtı alınca özür dilediği Hadise ile olan fotoğrafını paylaştı.

Bu polemik mahkemede biter! Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Serhat Akın, Twitch platformunda, Belçika'da oynadığı dönem tanıştığı Hadise için, “O zaman küt saçlıydı ve çirkindi. Beğenmemiştim. Sonradan açıldı. Arap atı gibi...” demişti.

HT Magazin'den Arif Hür'ün haberine göre, ünlü popçu bu sözlere sosyal medyadan, “Uzaktan adamsın ama adamlıktan uzaksın” paylaşımıyla tepki göstermişti.

Hadise'nin çıkışı üzerine Akın, resmi hesabından yaptığı açıklamada, “Hadise Hanım'ın yaşadığı fiziksel değişimi izah etmeye çalıştım, sözlerim yanlış anlaşıldı. İstemeden de olsa kırdıysam özür dilerim” diyerek geri adım atmıştı.

Olay tam durulmuşken Akın, Hadise ile ilk tanıştıkları günün fotoğrafını paylaşarak takipçilerine “Haksız mıyım?” diye sordu.

Serhat Akın, “Futbol hayatı bitmiş magazinle gündeme gelmek istiyor”, “Serhat Akın sanırsın Brad Pitt” yorumları üzerine paylaşımı sildi.

Öte yandan Cadde'den Sercan Kısmet'in haberine göre, Hadise, eski futbolcu Serhat Akın'a kadınlara örnek olsun diye eski futbolcuya, 1 TL'lik maddi ve manevi tazminat davası açtı.

HABERTURK

http://www.haberaktuel.com/ sitesinden 16.10.2018 tarihinde yazdırılmıştır.